Drodzy metodycy, nauczyciele i lektorzy języków obcych!

Co nowego w 2019 roku? Zimowe miesiące zapowiadają się bardzo pracowicie.

Już za tydzień kolejna edycja eduszkoły Metodyka. Będziemy mówić o motywacji lektorów i nauczycieli języków obcych i o tym, jak metodyk-leader może sprawić, by wszystkim bardziej”chciało się chcieć”. Więcej informacji o całym projekcie znajdziecie tutaj. Miejsc brak, ale może uda Wam się zapisać na kolejną, piątą edycję projektu.

Także w styczniu wykład dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku – będę przekonywać, że i w starszym wieku można (i trzeba) dbać o swoją pamięć. Mówić będziemy o tym, jak to zrobić.

W tym samym miesiącu kurs dydaktyczny Metody i narzędzia w pracy dydaktyka pojedzie ze mną do Krakowa.

23 lutego wszystkich lektorów pracujących z uczniem biznesowym zapraszam na swoją sesję na konferencji online Języki i Biznes. info i zapisy tutaj. Luty to również konferencja SPNJO Uniwersytetu Wrocławskiego. Mowa będzie o innowacjach i interkulturowości w nauczaniu języków obcych. Również w lutym szkolenie o motywacji w Warszawie.

08.03 to konferencja SPNJO Uniwersytetu Śląskiego, poświęcona będzie jakości w nauczaniu języków obcych a ja zapraszam na sesję poświęconą nowej roli nauczyciela w pracy z przedstawicielami pokolenia sieci.

23-24 marca to 10 godzin szkolenia o coachingu językowym. Zapraszam Was na moje dwudniowe, bardzo praktyczne warsztaty. Informacje znajdziecie tutaj.

Zapraszam Was najserdeczniej na wszystkie te wydarzenia.

Jigsaw puzzle lightbulb isolated on white background. 3d rendering image