Kogo uczymy?

Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych. Moją specjalnością są zajęcia dla osób 45+. Pracuję także nad postawą moich „kursantów”, zwalczając samoograniczające przekonania, które często utrudniają lub uniemożliwiają uzyskanie zadowalających efektów. Prowadzone przeze mnie szkolenia językowe obalają mit: ”Ja już jestem za stara/y na naukę angielskiego”. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, także osoby, które się jeszcze nigdy nie miały kontaktu z angielskim lub miały z tym językiem styczność wiele lat wcześniej.

Obok szkoleń językowych dla firm prowadzę też zajęcia językowe dla klientów indywidualnych. Jeśli potrzebujesz poznać i doskonalić język biznesowy lub techniczny to mogę Ci zaoferować także i takie szkolenia językowe.
Jeśli potrzebujesz przygotować się do egzaminu językowego powszechnie uznawanego w Europie, to proponuję Ci zajęcia przygotowujące do uzyskania certyfikatu TELC, na odpowiednim dla Ciebie poziomie zaawansowania.

Twoje zajęcia będą dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji. Koniec z nudnym podręcznikiem!
Na zajęciach mówisz głównie Ty i nigdy się nie nudzisz!


Kto Cię będzie uczył?

Jestem wysoko wykwalifikowanym lektorem – absolwentką anglistyki Uniwersytetu Łódzkiego, z długoletnim doświadczeniem. Mam umiejętności i doświadczenie w nauczaniu metodą language coaching. Zadbam o przyjazną atmosferę zajęć i upewnię się, że zajęcia nie są dla coachee, czyli Ciebie, stresujące. Twoje zajęcia będą dopasowane do Twoich potrzeb i preferencji. Koniec z nudnym podręcznikiem! Na zajęciach mówisz głównie Ty i nigdy się nie nudzisz!

Na zajęciach one-to-one zastosujemy coaching językowy, aby Twoja znajomość angielskiego rozwijała się w tempie najlepszym dla Ciebie. Oprócz doskonalenia angielskiego Ty i Twój coach, czyli ja, pracujemy także nad Twoją postawą i celami, związanymi z językiem obcym. Elementy coachingu wykorzystam także na zajęciach grupowych, dbając o potrzeby i cele każdego uczestnika.Większość zajęć prowadzę ja, a jeśli czasem proszę o zastępstwo, wybieram najlepszych z najlepszych.

Jaki jest system?

Zajęcia językowe mogą mieć formę zajęć grupowych lub indywidualnych, one-to-one. Preferuję zajęcia w małych grupach, od 2 do 12 osób, gdyż znacząco wpływa to na efekty nauczania.Trener może wtedy lepiej dobrać materiały, tempo i styl prowadzenia zajęć do potrzeb, kompetencji i preferencji uczestników. Będę Cię namawiać na zajęcia minimum dwa razy w tygodniu, by zapewnić Ci jak najszybsze osiągnięcie postępów.

Zrozumiem jednak problemy, jakie możesz mieć z wygospodarowaniem czasu. O wymiarze godzin i terminie zdecydujesz Ty. Przed rozpoczęciem serii szkoleń językowych przeprowadzamy test diagnostyczny, by jak najlepiej poznać Twoje bieżące umiejętności i dostosować zakres i poziom zajęć do poziomu Twoich kompetencji. Zapytam Cię o Twoje potrzeby i oczekiwania związane z uczeniem się języka angielskiego. No a później będę robić wszystko, co w mojej mocy, by Cię do pracy zmotywować.

Jesteś zainteresowany szkoleniami i chciałbyś dowiedzieć się więcej?