Global Service to firma prowadząca szkolenia. Uczę angielskiego, stosując obok metod tradycyjnych, coaching językowy. Specjalizuję się w nauczaniu osób dorosłych w różnym wieku, także seniorów. Szkolę nauczycieli i lektorów języków obcych, by z kolei oni mogli nauczać lepiej i skuteczniej. Prowadzę również szkolenia miękkie dla firm i placówek oświatowych.

Misja

Oferuję Ci szkolenia prowadzone z pasją i zaangażowaniem, podczas których trener dba nie tylko o efektywność zajęć, ale i o dobrą atmosferę i ich atrakcyjność. Nauczanie odbywa się w zgodzie z prawami rządzącymi Twoim mózgiem a Ty uczysz się zgodnie z zasadami andragogiki. Twój trener dysponuje dużym doświadczeniem i umiejętnościami. Oprócz przekazywania wiedzy, pracujemy wspólnie nad kształtowaniem Twojej pozytywnej postawy. Oferuję Ci zajęcia, w trakcie których trener angażuje się całkowicie. Tak szkolę zarówno ja, jak i trenerzy z którymi współpracuję, gdyż bardzo starannie dobieram swoich współpracowników. We wszystkich szkoleniach wykorzystuję narzędzia coachingowe, gdyż wierzę w ich skuteczność w pracy z dorosłymi. Jestem też przekonana, że nigdy nie jest za późno, by zacząć się uczyć języka obcego. Wszystko zależy bowiem od doboru odpowiednich narzędzi i Twojej postawy.

CEO global.service_2

Kompetencje

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Łódzkim. Jestem trenerem językowym, z bogatym doświadczeniem w pracy z klientem biznesowym. Pracuję jako wykładowca w Centrum Językowym Politechniki Łódzkiej oraz na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Uczę angielskiego, także biznesowego i technicznego, na wszystkich poziomach. Jako dyplomowany mediator, prowadzę szkolenia propagujące ideę mediacji. Po uzyskaniu certyfikatu metodyka PASE, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych, dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi nauczycielami. ‘Language Coaching’ w Bratysławie, studia podyplomowe ‘Coaching w zarządzaniu’, z modułem‘Coaching w Edukacji’, oraz ‘Trener biznesu’ wyposażyły mnie w cenne narzędzia trenerskie i coachingowe, które wykorzystuję w pracy. Jestem prelegentem na konferencjach organizowanych przez uczelnie wyższe i stowarzyszenia edukacyjne.

Nauczanie dorosłych to moja pasja


Zainteresowania

Interesuje mnie neurodydaktyka a możliwości ludzkiego mózgu, zasady jego funkcjonowania, zwłaszcza w kontekście procesu uczenia się, są dla mnie fascynujące. Szczególnie ciekawe są dla mnie odkrycia dotyczące zdolności poznawczych „dojrzałego” mózgu, gdyż nauczanie dorosłych to moja pasja.

Gdy po raz pierwszy zetknęłam się z coachingiem, natychmiast zobaczyłam, jak ogromny potencjał stanowi on dla trenera. I dla jego dorosłego ucznia. A stąd był już tylko krok do coachingu w nauczaniu języka angielskiego. Wierzę w nieustanne uczenie się i samorozwój, więc filozofia coachingu, lifelong learning jest mi bliska.

Jako bloggerka, piszę o tym, czym chciałabym się podzielić z Tobą: moją wiedzą o językach obcych, angielskim, uczeniu się dorosłych i coachingu językowym. Chcę też podpowiedzieć Ci, jak ćwiczyć pamięć i uwagę. Mam nadzieję, że moje wpisy na blogu choć trochę pomogą Ci w uczeniu się, nie tylko języków obcych.