Projektuję, tworzę i przeprowadzam szkolenia dostosowane do Twoich wymagań. Przed każdym szkoleniem analizuję potrzeby, zarówno z punktu widzenia firmy i jej kierownictwa jak i uczestników szkolenia. Po zakończeniu szkolenia przeprowadzam jego ewaluację – zależy mi na uzyskaniu informacji zwrotnej od Ciebie.

Oferuję Ci także szkolenia tailor-made. Sam decydujesz o temacie, zakresie i formie szkolenia. Przedstawiona przeze mnie poniżej oferta tematyczna jest tylko orientacyjna. Możesz zamówić szkolenie na każdy temat – jeśli moja wiedza i umiejętności nie pozwolą mi na przeprowadzenie zajęć, znajdę dla Ciebie odpowiedniego trenera i przygotuję szkolenie oraz pomoce szkoleniowe. Jeśli zechcesz, możesz dostarczyć własne materiały- opracuję je odpowiednio.

globalservice.lodz.pl8b

Jak pracuję?
  • Szkolę zgodnie z najnowszymi odkryciami neurodydaktyki i zasadami pracy z dorosłym uczestnikiem szkolenia.
  • Moje zajęcia są ciekawe – dbam o to, byś się nie nudził.
  • Gry i zabawy szkoleniowe, często specjalnie przygotowane dla potrzeb Twoich zajęć, są stałym elementem scenariusza.
  • Wszystkie moje szkolenia mają formę warsztatową: powinieneś być aktywny i zaangażowany.

Jesteś zainteresowany szkoleniami i chciałbyś dowiedzieć się więcej?

  • Każde szkolenie zawiera też elementy coachingu – pracujemy wspólnie nad kształtowaniem Twojej postawy, abyś mógł jak najlepiej dla siebie wykorzystać czas warsztatu. Staram się pomóc zbudować Ci silną motywację, bez niej bowiem nie ma mowy o sukcesie.
  • Jeśli sobie tego życzysz, przeprowadzę całe szkolenie lub jego część po angielsku, korzyść dla Ciebie i innych uczestników będzie podwójna. Nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale będziesz również miał okazję popracować nad znajomością języka.
  • Wszyscy chętnie korzystamy z nowoczesnych technologii. Mogę uzupełnić szkolenie stacjonarne elementami e-learningu, często współpracuję z firmą w tym się specjalizującą. Ty zdecydujesz czy i jaka część zajęć dla Twojej firmy odbywać się będzie online.
  • Możesz wybrać z mojej oferty cały blok tematyczny lub też pojedyncze szkolenie. Możesz też utworzyć własny moduł szkoleniowy, wybierając szkolenia z kilku bloków, zgodnie ze swoimi preferencjami lub sugerując mi tematy, które Cię interesują. Ty decydujesz.